Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBC, WBA та IBF, Олександр Усик, оголосив, що віддає всі свої пояси вакантними для нових володарів. Український боксер зробив це оголошення через відео, яке він опублікував в Instagram. Усик пояснив своє рішення тим, що хоче дати шанс іншим боксерам поборотися за ці титули. Він підкреслив, що хоче залишити пояси, але не покидає спорт, оскільки у нього є ще один бій. Усик подякував усім за підтримку і зазначив, що “Далі – більше”.
Усик стомився від боксу: абсолют більше не абсолютний