США відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після того, як кілька разів відтермінували їх дію. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і не було продовжено. Цю інформацію надав уповноважений Президента України з питань санкційної політики Владислав Власюк. Відзначимо, що у березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку.
США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії