Головний тренер команди Динамо, Ігор Костюк, висловив свої думки щодо майбутнього старту команди в кваліфікації Ліги Європи. Він зазначив, що не існує легких суперників у таких турнірах, і всі команди є високопрофесійними. Хоча можливо, існували б інші варіанти суперників, на папері простіші, але жереб визначив саме Університатею Клуж. Тренер висловив повагу до цього суперника і підкреслив важливість підготовки власної команди до поєдинків. Він зауважив, що для досягнення серйозних результатів у єврокубках потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника. Костюк також зазначив, що команда буде докладно вивчати суперника, аналізувати його сильні та слабкі сторони перед поєдинком.
Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках