Уранці 22 квітня в Києві були перебої з електропостачанням у деяких районах міста. Спочатку світло зникло на лівому березі у Дніпровському районі, а потім у Дарницькому. Пізніше проблеми з електроенергією виникли й на правому березі у Голосіївському районі. Через це тимчасово призупинено рух фунікулера. Інформацію про перебої підтвердили місцеві пабліки.
Кілька районів Києва залишилися без світла