У суботу, 27 червня, стало відомо, що семеро українських громадян, які були утримувані у неволі в Росії, повернулися додому. Омбудсмен Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець повідомив про це у Facebook. Він зазначив, що це стало можливим завдяки його гуманітарній роботі з російським омбудсменом із прав людини Яною Лантратовою. Українців звільнили віком від 35 до 66 років, яких незаконно утримували у 2022 році під час окупації деяких областей України. Один з громадян був викрадений лише через те, що його сини служать у ЗСУ, а іншого затримали по дорозі на роботу у день російського вторгнення. Серед звільнених також був доброволець, який долучився до бригади Ангели Тайри в Маріуполі, і якого разом з Тайрою затримали у 2022 році.
Україна повернула з полону Росії сімох цивільних