На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети

На Сумщині знешкодили бойову частину ворожої ракети

В поліції Сумської області була знешкоджена бойова частина ракети Х-101 після того, як її збили українські сили оборони. Ракета не вибухнула після падіння, але залишалася небезпечною, тому вибухотехніки провели її знешкодження з дотриманням всіх безпекових заходів. Після цього бойову частину ракети знищили на спеціально визначеному майданчику. Поліція закликала громадян у разі виявлення підозрілих предметів відійти на безпечну відстань і повідомити про це за номерами 101 або 102.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *