Український боксер Олександр Усик вирішив відмовитися від усіх своїх поясів і залишити їх вакантними, щоб дати шанс іншим боксерам в цій ваговій категорії. Він заявив про це у відеозверненні, де також зазначив, що не покидає спорт і планує провести “останній танець”. Усик висловив вдячність всім організаціям і зазначив, що це рішення відкриє для нього нові можливості. Раніше йому було відомо, що бій з Агітом Кабаєлом став обов’язковим за рішенням WBC, але Усик вирішив відмовитися від обов’язкового захисту титулу.
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів