Мер міста на Київщині отримав підозру

Мер міста на Київщині отримав підозру

Міському голові на Київщині пред’явили звинувачення в тому, що він незаконно заволодівся землею та витратив понад 75 млн гривень бюджетних коштів. За даними прокуратури Київської області, він організував схему, за якою земельні ділянки були перенесені на більш цінні території, такі як лісові масиви та захисні смуги річки. Також встановлено витрати коштів на озеленення території, які були завищені шляхом фіктивного внесення даних про роботу спецтехніки. Справа включає підозру у розтратах бюджетних коштів під час виконання робіт. Прокуратура звернулася до суду з проханням заарештувати міського голову і відсторонити його від посади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *