У результаті нападу на команду саперів у Херсонській області двоє працівників гуманітарної організації Норвезька народна допомога загинули, а ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі є громадянами України. Після цієї трагедії організація прийняла рішення призупинити роботу з розмінування в Україні для забезпечення безпеки свого персоналу. Зазначається, що інцидент стався близько 12:50, і один з працівників загинув на місці, а інший пізніше помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не в небезпеці. Організація наразі перевіряє дані про те, що удар був завданий російською ракетою “Іскандер-М”. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарних працівників свідчить про зростаючу небезпеку для них під час війни та конфліктів. Організація продовжить свою роботу лише у сферах реагування на кризові ситуації та захисту працівників. Норвезька народна допомога почала працювати в Україні у 2022 році і налічує 475 співробітників, які займаються розмінуванням, продовольчою безпекою та захистом цивільного населення.
Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації