За останню добу в Сумській області внаслідок обстрілів з Росії постраждали 32 людини, серед яких троє дітей. У різних громадах області жінки та чоловіки отримали поранення в результаті ударів російських безпілотників. У Тростянецькій, Охтирській, Сумській, Білопільській та Великописарівській громадах сталося декілька випадків поранень від обстрілів. Також варто відзначити, що раніше в Конотопі росіяни вдарили по кінотеатру, поранивши четверо людей, а також вбили пенсіонера у власному будинку у Сумському районі.
Росіяни поранили 32 цивільних на Сумщині