Міністр закордонних справ Андрій Сибіга зустрівся з тимчасовою повіреною у справах США в Україні Джулі Девіс, яка завершила свою дипломатичну місію. Сибіга висловив подяку за підтримку та особистий внесок у розвиток українсько-американського партнерства. Вони обговорили безпекову ситуацію та мирні зусилля, підкресливши важливість активної ролі США в мирному процесі. Сибіга також висловив вдячність американському народові за підтримку України та наголосив на важливості збереження двопартійної підтримки України в США. Глава МЗС побажав Джулі Девіс успіхів у подальшій дипломатичній діяльності та підкреслив важливість стратегічного партнерства між країнами.
Голова дипмісії США завершила роботу в Україні