Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством

Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але обидві сторони звинувачують одна одну в порушенні умов цієї угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що США виконали свою частину угоди, але готові відповідати насильством у разі насильства з боку Ірану. Президент Трамп раніше також звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. Угода передбачає припинення війни та відкриття Ормузької протоки на 60 днів, але деталі щодо її виконання ще потребують уточнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *