Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборов срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики в румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях вона набрала 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також вийшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи в фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.
На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві