На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві

Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виборов срібну медаль на Кубку світу з художньої гімнастики в румунському місті Клуж-Напока. У змаганнях вона набрала 112.000 балів. Переможницею стала німка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла Тахміна Ікромова з Узбекистану. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також вийшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи в фіналах можна буде побачити в неділю, 28 червня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *