Іспанський футбольний клуб Бетіс виявив зацікавленість у підписанні українського форварда Артема Довбика, але укладення угоди з Ромою ускладнюється. Бетіс пропонував оренду Довбика на рік з можливістю викупу за 15 млн євро, але римляни відмовилися від цієї пропозиції. Рома прагне продати гравця, щоб мати кошти на нового форварда, котрий замінить основного нападника команди. Довбик у минулому сезоні зіграв 18 матчів за Рому, забив три голи і віддав дві гольові передачі.
Довбик цікавий Бетісу, однак Рома щодо цього має власну думку