Один з найбільших нафтовиробників картелю ОПЕК – Об’єднані Арабські Емірати, вирішив вийти з організації через конфлікт на Близькому Сході та нафтовий кризу, що його викликала. Тепер Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК, оскільки країна постраждала від зменшення поставок нафти через війну. Ірак хоче значно збільшити свій видобуток нафти і вимагає збільшення своєї квоти в ОПЕК. Це стало можливим після того, як Об’єднані Арабські Емірати вийшли з картелю через суперечки з Саудівською Аравією щодо розміру квоти. Ірак планує зростити свій видобуток на 7 мільйонів барелів на добу, працюючи над відновленням експорту нафти та розвитком видобувних потужностей.
З ОПЕК готова вийти ще одна країна – ЗМІ