У Києві ввели екстрені відключення світла

У Києві ввели екстрені відключення світла

У четвер, 25 червня, вранці столиця України, Київ, стикнулася з частковим знеструмленням через аварійні відключення, які провела місцева електромережа ДТЕК за командою Укренерго. Зазначено, що на лівому березі міста вже застосували екстрені відключення, і проханням до мешканців стало ощадливіше використовувати електроенергію для збереження енергосистеми. Наразі причини цих відключень не уточнюються, але не виключено, що знеструмлення можуть стосуватися і правого берега міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *