Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

Стало відомо, чому в Києві аварійні відключення

У четвер у деяких районах Києва відключили електропостачання через технічні проблеми у роботі енергосистеми. Це призвело до аварійних відключень для всіх споживачів. Енергетики вже почали відновлювальні роботи і обіцяють якнайшвидше відновити електропостачання. Обмеження будуть зняті після стабілізації ситуації. Також зникло світло на лівому березі Києва, а раніше відбулися знеструмлення в деяких районах столиці та інших регіонах України через удари по об’єктах енергетичної інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *