Укренерго повідомило, що російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури спричинили нові знеструмлення в п’яти регіонах України: Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській і Запорізькій областях. Енергетики вже проводять аварійно-відновлювальні роботи там, де це можливо. Споживання електроенергії в Україні зросло на 3,7% через спекотну погоду, що змушує людей активно використовувати кондиціонери. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на денний час, коли працюють сонячні електростанції, і економно використовувати енергію ввечері. Також рекомендується уникати включення декількох потужних електроприладів одночасно.
Під ударами енергетика п’яти областей – Укренергj