За даними влади, війська Російської Федерації обстріляли рано вранці 25 червня автозаправні станції у містах Суми та Запоріжжя. В.о. міського голови Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної військово-цивільної адміністрації Іван Федоров підтвердили цю інформацію. За словами Кобзара, внаслідок обстрілу безпілотником типу “Молнія” однієї з АЗС в Зарічному районі Сум виникла пожежа. Інформація про постраждалих поки що уточнюється. Федоров зауважив, що дим, який спостерігають мешканці Запоріжжя, є наслідком російської атаки на автозаправні станції.
Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі