Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру

На Дніпропетровщині викрили схему незаконного користування надрами, яку організували на базі одного з комунальних підприємств. За даними слідства, протягом шести років це підприємство з Криворізького району здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Незаконно видобуто понад 400 тисяч кубічних метрів підземних вод, що завдало державі збитків на суму понад 85 мільйонів гривень. Директору цього підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *