Султанат Оман уклав угоду з Міжнародною морською організацією ООН про створення тимчасового транзитного коридору в Ормузькій протоці для суден без стягування митних зборів. Це рішення було прийняте з метою забезпечення свободи судноплавства в цій стратегічно важливій водоймі. Судна, які бажають скористатися новим маршрутом, повинні координувати свій рух з ІМО та оманською владою. Попередньо президент США Дональд Трамп повідомив, що за останню добу через Ормузьку протоку пройшло 19 мільйонів барелів нафти. Іран раніше оголосив про закриття протоки, але це рішення викликало суперечки з американською армією, яка заперечила порушення угоди про припинення вогню.
Оман відкрив тимчасовий судноплавний шлях в Ормузькій протоці