У Чернігівській області рада оборони прийняла рішення про обов’язкову евакуацію з 12 прикордонних населених пунктів з 1 липня. Це стосується населених пунктів у Корюківській, Городнянській, Новгород-Сіверській та Семенівській територіальних громадах. Також продовжують заходи обов’язкової евакуації з семи сіл, де це було оголошено раніше. У зазначених населених пунктах залишається близько тисячі жителів, у тому числі 120 дітей. Евакуацію планують завершити протягом двох місяців.
На Чернігівщині оголосили примусову евакуацію з 12 прикордонних сіл