У понеділок в Україні сталося знеструмлення в семи областях через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найбільше проблем у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання від ворога. Також були знеструмлені райони на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі через обстріли. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи там, де безпека дозволяє. Споживання електроенергії зросло через підвищення температури та активне використання кондиціонерів. Енергетики рекомендували громадянам зменшити споживання електроенергії від 10:00 до 16:00, коли працюють промислові сонячні електростанції.
Названо області, де складна ситуація зі світлом