Російська окупаційна адміністрація у Маріуполі оголосила близько 25 тисяч квартир та будинків “безгоспними” і планує перевести їх у муніципальну власність. Власникам цих об’єктів дали крайній […]
Російська окупаційна адміністрація у Маріуполі оголосила близько 25 тисяч квартир та будинків “безгоспними” і планує перевести їх у муніципальну власність. Власникам цих об’єктів дали крайній […]