Іран відповів на попередні удари США, завдавши ударів безпілотниками і ракетами по військових об’єктах в Кувейті та Бахрейні. За інформацією CNN, удари США порушили режим припинення вогню і призведуть до зупинення дипломатичних процесів. Іранські військові заявили, що їхні удари були спрямовані проти ключових об’єктів військової інфраструктури США, зокрема авіабази в Кувейті та штабу П’ятого флоту в Бахрейні. Іран пообіцяв “нищівну відповідь” на американські атаки. Американські військові відзвітували про нові удари по Ірану у відповідь на атаку на танкер в Ормузькій протоці. Вони також повідомили про удари по сховищах ракет і безпілотників в Ірані після нападу на торгове судно в Ормузькій протоці.
Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні