Увечері окупанти з Росії випустили кілька балістичних ракет у бік Києва. Внаслідок цього сталося щонайменше сім вибухів, які призвели до пожеж у Дарницькому районі міста. Один людина постраждала. Пожежі виникли біля житлового будинку, автосервісу та нежитлової будівлі. Наразі триває рятувальна операція.
Удар балістики по Києву: стали відомі наслідки