Олександр Усик, колишній чемпіон світу в надважкій вазі, пояснив своє рішення відмовитися від чемпіонських титулів. Відмова від титулів не означає кінець його кар’єри, але він хоче провести ще щонайменше один великий бій без зобов’язальних звань. Усик вважає, що важливо, щоб це був великий виклик і гідні умови. Він визначився з рішенням, щоб надважка дивізіон розвивався, а інші боксери мали свій шанс. Після відмови від титулів, Кабаєла став офіційним чемпіоном WBC. Усик дякує всім, хто підтримував його на цьому шляху і завжди намагався гідно представляти Україну у світі.
Усик дає шанс іншим у надважкому дивізіоні, однак готує і собі бій