Директор команди українського боксера Олександра Усика, Сергій Лапін, пояснив, чому спортсмен вирішив відмовитися від титулів WBC, WBA та IBF у надважкій вазі. Він пояснив, що Усик хоче, щоб інші боксери мали можливість битися за ці пояси і надав йому екссупернику Ентоні Джошуа шанс зібрати чемпіонські титули. Це рішення було прийняте з метою підготовки Усика до майбутніх боїв у суперважкій вазі в США. Усик зберіг за собою пояс The Ring, а інші титули вакантні.
Лапін прокоментував відмову Усика від поясів, пославшись на перспективу