СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

СБУ знову вдарила по станції, яка забезпечує пальним Москву

Служба безпеки повідомила, що їхні військові знову атакували російську нафтоперекачувальну станцію Второво, яка постачає пальне до Москви. Ця станція є важливим логістичним вузлом для транспортування нафтопродуктів до різних місць, включаючи Московський кільцевий нафтопродуктопровід та порти Балтійського моря. Атака відбулася в рамках операції впливу на Росію, яку запровадив президент Зеленський з метою завершення війни. Підозрюється, що безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі станції, що призвело до детонації. Це вже друга атака на цю станцію за червень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *