У п’ятницю, 26 червня, глава Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров повідомив у Telegram, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами. Він зазначив, що постраждалим надається медична допомога. Також була проведена нарада з керівниками мереж АЗС, правоохоронцями та рятувальниками, на якій обговорили заходи безпеки на таких об’єктах і підсилили заходи захисту паливної інфраструктури.
Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені