Україна та Росія здійснили обмін полоненими, під час якого повернули додому 160 українських військових, які перебували в полоні з 2022 року. Серед звільнених були представники різних військових підрозділів, які захищали державу на різних напрямках. Загалом, за допомогою посередництва США та ОАЕ було виведено з полону 9606 осіб. Всі звільнені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування та підуть на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у полоні.
Україна повернула з полону 160 військових