Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з 22 червня ретранслятори на території Білорусі, які використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють. Він сказав, що цю інформацію йому передавали з Головкому та розвідки. Зеленський наголосив, що, незважаючи на те, що поки не відомо, чи демонтували вони ці ретранслятори, вони насправді припинили роботу. Раніше він виставив Лукашенку ультиматум демонтувати ретранслятори для дронів на території Білорусі, які використовувалися для ударів по українських областях.
Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА – Зеленський