Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Викрито мільйонну оборудку ексміністра часів Януковича та його спільників

Спільно Служба безпеки України та Національна поліція розкрили шахрайську схему розкрадання державних коштів у Черкаській області, які були виділені на розвиток агропромислового комплексу. Виявлено, що колишній міністр під час президентства Віктора Януковича був причетний до цієї схеми. Він зараз є співвласником аграрної компанії, яка незаконно отримала державний грант у розмірі 5,6 мільйона гривень. Замість використання грошей для модернізації підприємства, вони були привласнені та розподілені серед учасників схеми. Підозрюваним пред’явлено ряд статей Кримінального кодексу, включаючи привласнення майна та службове підроблення. Під час обшуків вилучено докази незаконних діянь, а експертиза підтвердила їх причетність. Наразі триває слідство щодо колишнього міністра, його співвласника та бухгалтера компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *