Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих

У п’ятницю, 24 червня, голова обласної військової адміністрації Сум Олег Григоров повідомив про те, що війська Російської Федерації здійснили удар по автозаправній станції на околиці міста. В результаті нападу постраждали троє мирних жителів, які перебували на території станції. Також були пошкоджені автомобілі. Наразі триває з’ясування всіх наслідків цієї атаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *