Російська армія зменшила кількість атак – Генштаб

Російська армія зменшила кількість атак - Генштаб

Від початку доби і станом на 16:00 російські агресори 44 рази атакували позиції української армії. Це на третину менше учорашнього показника, повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, 22 червня.
Так, на Північно-Слобожанському і Курському напрямках відбулося одне боєзіткнення.
На Південно-Слобожанському напрямку загарбники три рази намагалися прорвати оборону в напрямку Вільчі та в районі Стариці.
На Куп’янському напрямку ворог один раз атакував в напрямку Глушківки.
На Лиманському напрямку наші воїни відбивали шість штурмів в районі Новоселівки та у бік Борової, Дробишевого й Озерного. Два боєзіткнення тривають.
На Слов’янському напрямку успішно зупинено п’ять спроб загарбників йти вперед поблизу Закітного та в бік населених пунктів Рай-Олександрівка, Крива Лука.
На Костянтинівському напрямку наші захисники відбивали дев’ять атак поблизу населених пунктів Конянтинівка, Іванопілля, Плещіївка, Іллінівка, Софіївка. Одне боєзіткнення досі триває.
На Покровському напрямку з початку доби окупанти вісім разів намагалися потіснити наших воїнів із займаних позицій у районах населених пунктів Родинське, Василівка, Котлине, Удачне та в бік населених пунктів Сергіївка, Муравка. Одна атака триває.
На Олександрівському напрямку ворог один раз намагався просунутися в напрямку Січневого.
На Гуляйпільському напрямку ЗСУ успішно відбивали дев’ять атак у районі Добропілля та у бік Гуляйпільського, Гіркого, Воздвижівки, Цвіткового, Староукраїнки. Одне боєзіткнення триває.
На Оріхівському напрямку ворог один раз штурмував позиції наших захисників в районі Степового.
На Краматорському і Придніпровському напрямках спроб ворога просуватися поки не зафіксовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *