Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер вирішив піти у відставку. Він оголосив про це на спеціальному зверненні в понеділок, 22 червня. Стармер зазначив, що кожне його рішення було на користь країни, і тому він подає у відставку з посади лідера Лейбористської партії. Він уже звернувся до партійного комітету з проханням затвердити графік виборів нового лідера. Стармер залишиться на посаді прем’єр-міністра до закінчення виборів. Мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг на довиборах і може висунути свою кандидатуру на посаду лідера партії. Стармер вирішив піти у відставку, оскільки він вважає, що втратив підтримку у власній партії.
Прем’єр Британії оголосив про відставку