У Києві було запобігнуто теракту, який готували два агенти ФСБ. СБУ повідомила, що ці агенти були завербовані російськими спецслужбами через Телеграм-канали, де вони підтримували кремлівський режим. Зловмисники планували вибух генераторної установки біля адмінбудівлі в центрі міста та намагалися втекти до Росії. Під час поїздки до Чернігівщини їх затримали правоохоронці, у них вилучили смартфони з доказами злочину та надувний човен для перетину кордону. Зловмисникам пред’явили підозру за вчинення терористичного акту та можливу державну зраду, за що їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
СЗЧшник готував теракт у центрі Києва