У Швейцарії відбувся перший раунд переговорів між Іраном, Катаром і Пакистаном з одного боку та США з іншого. За результатами переговорів було оголошено про прогрес у підготовці до укладення остаточної угоди. Сторони обговорили питання заморожених активів Ірану, винятків із санкцій на продаж іранської нафти та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Країни-посередники – Катар і Пакистан – підтвердили позитивну та конструктивну атмосферу переговорів та досягнутий прогрес. Було узгоджено створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом, а також групи з усунення конфліктів для припинення військових дій у Лівані. Технічні переговори триватимуть надалі, а США погрожують контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто домовленостей з Іраном.
Іран заявив про “прогрес” у перемов зі США