У ніч на 22 червня в окупованому Криму сталися серія вибухів, які призвели до перебоїв з електропостачанням у декількох містах. Жителі різних районів півострова почали повідомляти про вибухи, які були чутні у місті Армянськ на півночі Криму, а також у Феодосії, Севастополі та інших населених пунктах. Також були спостереження спалахів біля Таврійської теплоелектростанції. На фоні цих подій у соцмережах з’явилася інформація про відключення електропостачання в Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Таврійська ТЕС вже страждала від попередньої атаки 21 червня, що призвело до пошкоджень. Офіційної інформації від окупаційної влади Криму щодо наслідків вибухів наразі немає.
Крим накрили блекаути після чергових вибухів